אנחנו, הצוות המוביל במנדלת הלב, התומכת במתמודדים עם מחלת הסרטן ובני משפחותיהם, שמחים לבשר, כי מאמצנו לאורך שנים ארוכות להשגת מבנה ראוי שישמש כבית לפעילות מנדלת הלב, נשאו פרי. עבורנו ועבור המתמודדים, זהו חלום שהתגשם. בית זה ירכז בתוכו מגוון פעילויות שעד כה היו מפוזרות במיקומים רבים ברחבי העיר, כולל בבתינו הפרטיים, ואף יאפשר לקיים פעילויות נוספות שלעתים נאלצנו לוותר עליהם בשל אילוצי מקום.

בבית זה נקיים חוגים, פעילויות חברתיות, טיפולים, פגישות של הצוות המוביל, ראיונות, וכמובן נוכל ליזום פעילויות חדשות לרווחת המתמודדים שלנו, בני משפחותיהם וצוות המתנדבים המופלא.

ביתנו החדש, הוקצה לשימושנו ע"י עירית מודיעין, היה בעבר גן מפל ברח' רבקה אמנו בשכונת בוכמן במודיעין. כמובן שנדרש להתאימו לצרכינו ואנו שוקדים בימים אלו על תכנון ההתאמות בעזרתה של אדריכלית מקצועית ועוד אנשים רבים וטובים שהתנדבו לסייע לנו. אנו מודעים לכך שהבית שלנו ידרוש תחזוקה ותקציב שוטף.

לתרומה

פייבוקס: מנדלת הלב, טל' 054-7309703
paybox

לתרומה

הבנק הבינלאומי (31), סניף מודיעין (128) ח-ן 58262
בבנק

כעמותה שכל פעילותה מבוססת על תרומות ואיש מהפעילים בה אינו מקבל שכר, אנו עומלים רבות להרחיב את מקור התרומות ואנו זקוקים לעזרתך בענין זה.

נודה לך, על עזרתך בתרומה קטנה כגדולה, חד פעמית או בהוראת קבע על פי רצונך ויכולתך.

כמו כן, במידת האפשר נבקשך לעניין תורמים פוטנציאליים וארגונים פילנטרופיים, בארץ או בחו"ל. מנדלת הלב הינה עמותה רשומה, בעלת אישור "סעיף 46" לפקודת מס הכנסה המקנה הטבת מס לתורמים.

בבית זה, תהיה אפשרות לתורמים להנציח את יקירם

לפניות בנושא, אנא צרו קשר עם יעל בטלפון: 054-7309703

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן